You are here:   Home Други Прогнози Прогноза за Видима-Раковски - Левски

Прогноза за Видима-Раковски - Левски

Четвъртък, 26 Август 2010 12:35 Валентин Видолов

Новакът в "А" група Видима-Раковски посреща у дома Левски, домакините нямат загуба вкъщи, след две равенства срещу Локомотив Пловдив и ЦСКА, а Левски ще дойде в Севлиево и леко уморен от мача с АИК.

 

Левски ще трябва да спечели задължително двубоя, но не много ясно в какво настроение ще бъдат "сините", след реванша с АИК. Видима пък няма какво да губи и ще излезе срещу Левски поне за точка.

Видима беше без загуба до миналия кръг в който загуби нещастно с 1:0 от Черноморец, а Левски постигна победа с 3:0 срещу Калиакра.

В момента Видима е на деветото място с 5 точки, а Левски е на второто място с девет точки.

Във Видима няма кадрови проблеми, като след наказание се завръщат Николай Цветков и Самет Ашимов. Докато в Левски се завърща Христо Йовов, едниственият отсътващ ще бъде опорният халф Лъчезар Балтанов.

Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)

30.08.2010г. 18-00 ч., стадион „Раковски”, гр.Севлиево

Видима-Раковски контузени и наказани: -

Левски контузени и наказани: Лъчезар Балтанов

Прогноза 2