Собственикът на Локо Пловдив Коко Динев засипа със суперлативи новата звезда на "смърфовете" Базел де Карвальо, заявявайки, че той е по-добър от Гара Дембеле.
„Още като станах президент на Локомотив, заявих, че постепенно ще опитаме да обновим стадиона си, защото Локомотив е силен тук. Ако играем така като днес, и като в някои други мачове ще може да постигнем целта”, сподели Динев.
„Ако се появи някой добър футболист и с ръководството решим, че ще може да направи разликата в отбора, ще бъде привлечен. Но мисля, че и така сме добре, Карвальо е много добър футболист, бих казал по-добър от Дембеле. Добре, че съм аз да им намирам нападатели на Левски”, заяви още президентът на тима и добави на шега: „Малко съжалявам, че Дембеле е там, но той е добър играч и ще им помогне. Но Карвальо е по-добър. Карвальо може да продам на ЦСКА, пък аз ще докарам един в Локомотив да ги бием и двата отбора.”
За ъпсурдните отсъждания на Николай Йорданов, Коко Динев заяви: „Не е повлиял на мача, един от най-добрите български съдии, и пак не мога да си представя, че това не е угодничене към по-силни отбор от към гледна точка на президент.”
Снимка: Цветан Инджов / SportaBg.com
Още по темата: