Националните селекции на Бразилия и Русия завършиха при резултат 1:1 в приятелска среща, играна на "Стамфорд Бридж" в Лондон.
Руснаците бяха по-добрият тим на терена и логично откриха резултата в 73-ата минута чрез Виктор Файзулин, но Фред възстанови равенството в 90-ата минута.
Срещата започна с натиск на Русия и Сергей Игнашевич шутира опасно от пряк свободен удар в 3-ата минута, но Жулио Сезар се намеси чудесно. В 13-ата минута се получи разбъркване в наказателното поле на "селесао", след което топката стигна до Кержаков и нападателят на Зенит можеше да открие резултата, ако не беше брилянтната намеса на защитника Тиаго Силва.
Неймар и компания вдигнаха темпото през втората част, но пропуски на Кака и Фред не позволиха на възпитаниците на Луиш Фелипе Сколари да отбележат. В 73-ата минута Русия направи изключителна атака и след серия от рикошети топката стигна до Файзулин, който с премерен изстрел вкара за 0:1. След попадението "Сборная" разчиташе повече на контра-атаки, докато Бразилия разиграваше и търсеше изравнително попадение.
Така се стигна до 90-ата минута, когато Марсело центрира към Фред и опитният голмайстор реализира за крайното 1:1.