Въпреки че започнаха срещата без голямата си звезда Еден Азар, който бе оставен на пейката, белгийците успяха да открият резултата още в 13-тата минута, когато бе точен друг играч, собственост на Челси - Кевин де Брюн. Това бе трети гол с националната фланелка на бързоногото крило, което прекара изминалия сезон под наем във Вердер Бремен.
След почивката домакините успяха и да удвоят преднината си след като точен бе звездата на Евертън Маруан Фелайни в 60-тата минута. Няколко минути по-късно в игра се появи и Еден Азар. До края белгийците не успяха да направят резултата класически, а вместо това допуснаха бранителя на Манчестър Сити Александър Коларов да върне един гол в самия край на срещата. Това създаде напрежение в последните секунди на мача, но до нов гол така и не се стигна.
Така след загубата на Хърватия, Белгия вече е едноличен лидер в Група А с 19 точки и само 2 допуснати гола от 7 изиграни срещи. Сърбия пък остават 3-ти със 7 точки и почти сигурно ще пропуснат Мондиал 2014.
.